Magdalena Lachowska-Mroczek

informacje

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Ukończyłam dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz inne szkolenia dające kompetencje do pracy z nastolatkami, młodymi dorosłymi i rodzinami.
Proponuję doraźne wsparcie w momentach kryzysu oraz długoterminową terapię opartą na wspólnym budowaniu szczerej, opartej na zaufaniu relacji terapeutycznej.
Zapraszam na konsultacje nastolatków od 13. roku życia i młodych dorosłych zmagających się z:

  • zaburzeniami depresyjnymi,
  • dylematami związanymi z tożsamością płciową,
  • lękiem społecznym,
  • niepowodzeniami edukacyjnymi,
  • chorobami psychosomatycznymi,
  • innymi trudnościami o podłożu psychicznym.

Zapraszam także rodziców, którzy potrzebują wsparcia. Bycie rodzicem nastolatka lub młodego dorosłego jest dzisiaj dużym wyzwaniem i może budzić emocje, z którymi trudno sobie poradzić.
Jako psychoterapeuta nie oceniam moich pacjentów, a staram się pomóc im w lepszym zrozumieniu siebie i uzyskaniu trwałej poprawy jakości życia. Posługuję się technikami psychoterapii
psychodynamicznej, w szczególności terapią skoncentrowaną na przeniesieniu (TFP). W pracy kieruję się zasadami etyki zawodu psychoterapeuty, dlatego regularnie uczestniczę w superwizji, podczas której korzystam z wiedzy bardziej doświadczonych terapeutów i doskonalę warsztat pracy.
Doświadczenie zdobywałam podczas staży klinicznych w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Centrum Zdrowia Psychicznego działającym przy tym szpitalu.
Pracuję jako wolontariusz Fundacji Równie Ważni zajmującej się opieką nad rodzeństwem dzieci ciężko i nieuleczalnie chorych – świadczę wsparcie psychologiczne dla zdrowego rodzeństwa, rodziców i wolontariuszy. W maju 2023 zostałam wybrana na członka Zarządu Fundacji.

Zapraszam do ustalenia terminu konsultacji: 512 775 073